MECZE
Counter-Strike: Global Offensive
League Of Legends
Szczegóły systemu rozgrywek:
FAZA GRUPOWA
FAZA PLAY-OFF
GRUPA A
Wynik Data Godzina Stream
Hippo Esport vs eQuinoxTeam 5:16 25.01.2019 18:00 TAK
yayamiomate vs Spoznialscy 16:9 26.01.2019 18:00 TAK
Hippo Esport vs Spoznialscy 16:2 09.02.2019 18:00 NIE
Spoznialscy vs Dark Eagles 16:3 10.02.2019 21:00 TAK
Spoznialscy vs eQuinoxTeam 4:16 09.02.2019 20:00 NIE
yayamiomate vs Hippo Esport 7:16 10.02.2019 18:00 NIE
Dark Eagles vs Hippo Esport 1:16 10.02.2019 19:00 TAK
eQuinoxTeam vs yayamiomate 16:0 24.03.2019 19:00 NIE
eQuinoxTeam vs Dark Eagles 16:1 09.03.2019 20:00 NIE
yayamiomate vs Dark Eagles 0:16 15.03.2019 21:00 NIE
GRUPA B
Wynik Data Godzina Stream
PEST E-sport vs Vacterya 16:6 25.01.2019 19:00 TAK
banownica vs Sklejka.pro 0:16 26.01.2019 19:00 TAK
PEST E-sport vs banownica 16:10 11.02.2019 21:00 NIE
banownica vs Vacterya 16:2 11.02.2019 19:00 NIE
PEST E-sport vs Sklejka.pro 11.02.2019 20:00 NIE
SYX GAMING vs Sklejka.pro 13:16 02.02.2019 15:30 NIE
PEST E-sport vs SYX GAMING 02.02.2019 17:00 NIE
Vacterya vs SYX GAMING 16:0 09.03.2019 18:00 NIE
Vacterya vs Sklejka.pro 0:16 09.03.2019 19:00 NIE
SYX GAMING vs banownica 01.01.1999 00:00 NIE
GRUPA C
Wynik Data Godzina Stream
VEVax Team vs Telter Team 5:16 26.01.2019 20:00 TAK
SpyFox vs hot dogsy 16:3 26.01.2019 21:00 TAK
Telter Team vs SpyFox 0:16 10.03.2019 18:00 NIE
Quickhands vs VEVax Team 16:4 10.03.2019 19:00 NIE
SpyFox vs Quickhands 7:16 10.02.2019 20:00 TAK
hot dogsy vs Telter Team 4:16 11.03.2019 18:00 NIE
hot dogsy vs Quickhands 5:16 11.03.2019 20:00 NIE
VEVax Team vs SpyFox 10:16 12.03.2019 18:00 NIE
hot dogsy vs VEVax Team 12.03.2019 19:00 NIE
Telter Team vs Quickhands 16:3 12.03.2019 20:00 NIE
GRUPA D
Wynik Data Godzina Stream
Zeczny wonsz vs Falowane Blaszki 11:16 14.03.2019 20:00 NIE
Holiders vs Azaris Esports 16:9 01.02.2019 20:00 NIE
Falowane Blaszki vs Mordoklapki 10:16 13.03.2019 18:00 NIE
Mordoklapki vs Holiders 16:3 13.03.2019 19:00 NIE
Holiders vs Zeczny wonsz 16:7 13.03.2019 20:00 NIE
Azaris Esports vs Mordoklapki 0:16 16.03.2019 18:00 NIE
Zeczny wonsz vs Azaris Esports 0:0 16.03.2019 19:00 NIE
Falowane Blaszki vs Holiders 5:16 16.03.2019 20:00 NIE
Azaris Esports vs Falowane Blaszki 0:16 17.03.2019 18:00 NIE
Mordoklapki vs Zeczny wonsz 16:0 17.03.2019 19:00 NIE
GRUPA E
Wynik Data Godzina Stream
Young Wolves vs My po hajs 16:11 27.01.2019 19:00 TAK
Chlebodogi vs TouchGG AC 16:0 01.02.2019 21:00 NIE
PomaRancze vs Young Wolves 5:16 03.02.2019 20:00 NIE
My po hajs vs Chlebodogi 16:2 03.02.2019 19:00 NIE
TouchGG AC vs Young Wolves 0:16 27.01.2019 20:00 TAK
Chlebodogi vs PomaRancze 5:16 28.01.2019 20:00 NIE
TouchGG AC vs PomaRancze 0:16 29.01.2019 20:00 NIE
Young Wolves vs Chlebodogi 29.03.2019 19:00 NIE
TouchGG AC vs My po hajs 0:16 23.03.2019 21:00 NIE
My po hajs vs PomaRancze 12:16 13.02.2019 20:00 NIE
GRUPA F
Wynik Data Godzina Stream
Golden Fajf vs Masters Game 2:16 02.02.2019 19:00 NIE
IGNIS vs Zubry Na Trenbolonie 14:16 02.02.2019 20:00 NIE
POTKA GAMING vs IGNIS 16:14 15.02.2019 19:00 NIE
Golden Fajf vs Zubry Na Trenbolonie 5:16 15.02.2019 20:00 NIE
IGNIS vs Masters Game 11:16 27.01.2019 21:00 TAK
Zubry Na Trenbolonie vs POTKA GAMING 4:16 28.01.2019 21:00 NIE
Golden Fajf vs IGNIS 2:16 01.02.2019 22:00 NIE
POTKA GAMING vs Masters Game 16:5 09.02.2019 21:00 NIE
POTKA GAMING vs Golden Fajf 16:7 10.02.2019 17:00 NIE
Masters Game vs Zubry Na Trenbolonie 13:16 11.02.2019 21:00 NIE
GRUPA G
Wynik Data Godzina Stream
StrikeZone White vs Team ForJustice 16:0 28.01.2019 19:00 NIE
IRBIS E-SPORTS SILVER vs Wolverines Squad 16:1 02.02.2019 21:00 NIE
Malevoli vs IRBIS E-SPORTS SILVER 0:16 16.02.2019 19:00 NIE
StrikeZone White vs Wolverines Squad 16:0 16.02.2019 20:00 NIE
Malevoli vs Team ForJustice 14:16 12.02.2019 20:00 NIE
IRBIS E-SPORTS SILVER vs StrikeZone White 16:10 15.02.2019 18:00 NIE
Wolverines Squad vs Malevoli 0:0 16.02.2019 18:00 NIE
Team ForJustice vs IRBIS E-SPORTS SILVER 16:11 17.02.2019 18:00 NIE
StrikeZone White vs Malevoli 16:0 10.03.2019 20:00 NIE
Wolverines Squad vs Team ForJustice 0:16 12.03.2019 21:00 NIE
GRUPA H
Wynik Data Godzina Stream
Fearless Crew vs BURZA esport 0:16 29.01.2019 18:00 NIE
Godlike.GG vs The Night Clan 0:16 29.01.2019 19:00 NIE
BURZA esport vs Godlike.GG 16:2 17.02.2019 19:00 NIE
DestroyOurFive! vs Fearless Crew 16:8 17.02.2019 20:00 NIE
Godlike.GG vs DestroyOurFive! 16:1 15.02.2019 21:00 NIE
The Night Clan vs BURZA esport 16:10 16.02.2019 21:00 NIE
DestroyOurFive! vs The Night Clan 1:16 17.02.2019 21:00 NIE
Fearless Crew vs Godlike.GG 09.03.2019 21:00 NIE
The Night Clan vs Fearless Crew 16:0 10.03.2019 21:00 NIE
BURZA esport vs DestroyOurFive! 16:3 11.03.2019 21:00 NIE
1/8
Wynik Data Godzina Stream
The Night Clan vs StrikeZone White 05.04.2019 19:00 TAK
PEST E-sport vs Holiders 05.04.2019 20:00 TAK
IRBIS E-SPORTS SILVER vs Telter Team 05.04.2019 21:00 TAK
eQuinoxTeam vs BURZA esport 12.04.2019 21:00 NIE
POTKA GAMING vs Hippo Esport 04.04.2019 21:00 TAK
Mordoklapki vs Sklejka.pro 06.04.2019 21:00 TAK
PomaRancze vs Zubry Na Trenbolonie 07.04.2019 19:00 TAK
SpyFox vs Young Wolves 07.04.2019 20:00 TAK
ĆWIERĆFINAŁY
Wynik Data Godzina Stream
PomaRancze vs Young Wolves 15.04.2019 20:00 TAK
Telter Team vs eQuinoxTeam 20.04.2019 21:00 TAK
The Night Clan vs PEST E-sport 18.04.2019 17:15 TAK
Hippo Esport vs Mordoklapki 16.04.2019 18:00 TAK
Szczegóły systemu rozgrywek:
FAZA GRUPOWA
FAZA PLAY-OFF
GRUPA A
Wynik Data Godzina Stream
KMWTW vs Skin 2 win 0:1 01.02.2019 20:30 TAK
Boosted Useless vs 2Fat Squad 1:0 25.01.2019 21:30 TAK
Skin 2 win vs Boosted Useless 0:1 03.02.2019 17:00 NIE
Superius Gaming vs KMWTW 1:0 04.02.2019 20:00 NIE
Boosted Useless vs Superius Gaming 0:1 03.02.2019 19:00 NIE
2Fat Squad vs Skin 2 win 0:1 05.02.2019 20:00 NIE
Superius Gaming vs 2Fat Squad 1:0 06.02.2019 19:00 NIE
KMWTW vs Boosted Useless 0:1 10.02.2019 20:00 NIE
2Fat Squad vs KMWTW 0:1 18.02.2019 19:00 NIE
Skin 2 win vs Superius Gaming 1:0 18.02.2019 20:00 NIE
Skin 2 win vs KMWTW 19.02.2019 19:00 NIE
2Fat Squad vs Boosted Useless 0:1 03.02.2019 18:00 NIE
Boosted Useless vs Skin 2 win 1:0 10.02.2019 19:00 NIE
KMWTW vs Superius Gaming 0:1 20.02.2019 20:00 NIE
Superius Gaming vs Boosted Useless 1:0 21.02.2019 19:00 NIE
Skin 2 win vs 2Fat Squad 21.02.2019 20:00 NIE
2Fat Squad vs Superius Gaming 28.03.2019 19:00 TAK
Boosted Useless vs KMWTW 28.03.2019 20:00 TAK
KMWTW vs 2Fat Squad 30.03.2019 19:00 TAK
Superius Gaming vs Skin 2 win 30.03.2019 20:00 TAK
GRUPA B
Wynik Data Godzina Stream
Wtajemniczeni Wiedza vs The DarK Zone 0:1 03.02.2019 20:30 TAK
Team Social Media vs Golemiada 0:1 10.02.2019 20:00 NIE
The DarK Zone vs Team Social Media 1:0 10.02.2019 21:30 NIE
Uwazaj na Rke vs Wtajemniczeni Wiedza 07.02.2019 19:00 NIE
Team Social Media vs Uwazaj na Rke 1:0 03.02.2019 21:30 NIE
Golemiada vs The DarK Zone 03.04.2019 22:00 NIE
Uwazaj na Rke vs Golemiada 0:1 25.01.2019 10:00 NIE
Wtajemniczeni Wiedza vs Team Social Media 0:1 03.03.2019 20:00 NIE
Wtajemniczeni Wiedza vs Golemiada 23.02.2019 19:00 NIE
Uwazaj na Rke vs The DarK Zone 0:1 23.02.2019 20:00 NIE
The DarK Zone vs Wtajemniczeni Wiedza 1:0 24.02.2019 19:00 NIE
Golemiada vs Team Social Media 0:1 03.02.2019 20:00 TAK
Team Social Media vs The DarK Zone 0:1 25.02.2019 19:00 NIE
Wtajemniczeni Wiedza vs Uwazaj na Rke 25.02.2019 20:00 NIE
Uwazaj na Rke vs Team Social Media 31.03.2019 21:30 TAK
The DarK Zone vs Golemiada 04.04.2019 16:00 TAK
Golemiada vs Uwazaj na Rke 31.03.2019 19:00 TAK
Team Social Media vs Wtajemniczeni Wiedza 31.03.2019 20:00 TAK
Golemiada vs Wtajemniczeni Wiedza 1:0 02.02.2019 21:00 NIE
The DarK Zone vs Uwazaj na Rke 1:0 10.02.2019 19:30 NIE
GRUPA C
Wynik Data Godzina Stream
GRUPA D
Wynik Data Godzina Stream
GRUPA E
Wynik Data Godzina Stream
GRUPA F
Wynik Data Godzina Stream
GRUPA G
Wynik Data Godzina Stream
GRUPA H
Wynik Data Godzina Stream
1/8
Wynik Data Godzina Stream
ĆWIERĆFINAŁY
Wynik Data Godzina Stream